Ceny szaf na wymiar w Warszawie

Cena szafy na wymiar

Ceny szaf na wymiar w Warszawie są uzależnione od wielu czynników. Liczą się nie tylko parametry, ale i dobór materiałów oraz zastosowane rozwiązania. W praktyce są to zatem spersonalizowane projekty, więc ich koszt niemal za każdym razem będzie od siebie odmienny. Przez to trudno mówić o jednoznacznych stawkach przy takich zamówieniach. Jeżeli szukasz takich mebli w stolicy, to zachęcamy do skorzystania z oferty Szafy Online. Oferujemy wysoką jakość i od razu sam możesz wycenić swoją szafę.

 

Spis treści
Jaki będzie koszt?
Od czego będzie uzależniona cena?
Wymiary
Baza konstrukcji
Materiały wypełnienia drzwi
Profile
Elementy wewnętrzne
Różne warianty w Szafy Online


Jaka będzie cena szafy na wymiar w Warszawie? Czemu nie należy oczekiwać jednoznacznego cennika?

W kontekście ceny szafy na wymiar w Warszawie, na pewno będzie ona nieco wyższa niż w przypadku gotowych mebli. Trudno jednak o jakiś bazowy cennik, gdyż chodzi tu o indywidualnie przygotowywane projekty. Dzięki temu są też one zgoła lepsze od produktów dostępnych w popularnych marketach meblowych i warte określonych pieniędzy, gdyż będą dopasowane do potrzeb i wysokiej jakości. O koszcie można się jednak przekonać w zasadzie dopiero, gdy zaplanuje się takie wyposażenie.


Indywidualne projekty

Wszystkie meble na wymiar są dopracowywane pod konkretnego klienta i są to indywidualne projekty. Oczywiście wiąże się z tym fakt, że całościowy koszt będzie trochę przewyższał gotowe szafy, które można kupić w popularnych marketach. W zamian za to otrzymujesz jednak wyposażenie nie tylko dopasowane do konkretnej przestrzeni w domu i mieszkaniu, ale również określonych potrzeb. Do tego samemu decydując choćby o materiałach, wpływasz też bezpośrednio na to jak będzie się ostatecznie prezentował ten element umeblowania. Dodatkowym plusem jest rzecz jasna wysoka jakość, która gwarantuje komfort użytkowania i trwałość takich mebli.


Brak z góry określonych stawek

Z indywidualnym charakterem poszczególnych projektów wiąże się to, że w zasadzie nie sposób ustalić jednoznaczne stawki w kontekście takich mebli. Skoro klient decyduje o wymiarach, konfiguracji czy materiałach, to nie da się zawczasu ustalić cennika. Jedynymi danymi jakie można wcześniej znaleźć są uśrednione stawki na rynku za meble na zamówienie, lecz nie rzucą one specjalnego światła na to ile będzie kosztować konkretna szafa. W końcu nawet przy podobnych wymiarach czy konfiguracji wnętrza, znaczące różnice w stawkach mogą wynikać chociażby z doboru różnych wypełnień do poszczególnych drzwi.

Szafa z lustrem na wymiar

Co wpływa na koszt szafy na wymiar?

Koszt szafy na wymiar będzie zależny od kilku elementów. Podstawą jest samo oszacowanie rozmiaru mebla oraz tego czy potrzebny będzie w ogóle szkielet. Niebagatelne znaczenie może mieć rodzaj wypełnienia do drzwi, ale i dobrane do nich profile. Dostępne są tu różne materiały, a cena za wykonane z nich części będzie mocno zróżnicowana. Wreszcie na finalny koszt wpływa oczywiście sama konfiguracja wnętrza mebla, na czele z doborem szuflad oraz akcesoriów do trzymania tam ubrań lub innych rzeczy.

Parametry wielkościowe

Rzecz jasna pierwszym i na swój sposób najistotniejszym czynnikiem są same wymiary szafy. Mowa tu przede wszystkim o jej szerokości i wysokości oraz ewentualnie głębokości. Zależnie od rozmiarów mebla, także w środku znajdzie się więcej miejsca na elementy wewnętrzne. Oczywiście nawet przy wiadomych wymiarach wyposażenia, trudno mówić w tym przypadku o jakiejkolwiek cenie, np. za metr, gdyż istnieje jeszcze wiele innych czynników wpływających na koszt.


Szkielet

Ważnym aspektem jest szkielet szafy, a więc dokładniej rzecz ujmując to, czy zabudowa będzie miała plecy, boki, podłogę i sufit. Jest to często uzależnione nie tylko od preferencji klienta, ale i samego układu wnętrza pokoju. Przy zamawianiu takich mebli coraz częściej odchodzi się jednak od tych elementów, a granice wyznaczają wtedy fragmenty nośne samego pomieszczenia. W takiej sytuacji koszt będzie oczywiście mniejszy, ale ma to i inne atuty, choćby w postaci jeszcze większej przestrzeni użytkowej do wykorzystania.


Wypełnienie drzwi

W meblach na zamówienie klient może decydować o rodzaju wypełnienia drzwi. Co więcej w jednej szafie, może być wykorzystanych kilka wersji - zamawiający decyduje o każdym segmencie mebla, zatem poszczególne części mogą się od siebie różnić. Jednym z najczęstszych wyborów jest po prostu płyta, ale na popularności zyskują także lustra, szkła lakierowane czy nawet grafiki na szkle, które możesz zamówić i w ramach naszej oferty.


Profile drzwi

Oprócz wypełnienia, ważnym wyborem, determinującym również cenę, są profile do drzwi przesuwnych. Wersje stalowe są tańsze, natomiast jest to materiał bardziej miękki, a przez to bardziej podatny na ewentualne uszkodzenia. Coraz większą popularnością cieszą się z tego względu systemy aluminiowe, choć oczywiście trzeba się liczyć z tym, iż cały koszt szafy będzie w tym przypadku wyższy. W Szafy Online od wyboru konkretnego wariantu uzależniamy przy okazji długość gwarancji - są to cztery lata w kontekście opcji stalowej i siedem lat w ramach polecanego przez nas, systemu aluminiowego.


Dobór szuflad i akcesoriów do wnętrza

Wreszcie na całą stawkę za mebel wpływa to jak zaplanowane jest jego wnętrze. Wiele zależy tu od ilości półek czy szuflad. Jeszcze większe znaczenie dla ceny mogą mieć inne akcesoria do szaf, takie jak drążki czy pantografy. Rzecz jasna zależnie od rodzaju i ilości dodatkowych wypełnień, koszt całego projektu będzie rósł. Stąd zwykle więcej zapłaci się w przypadku obszernej szafy do garderoby, gdzie wewnętrznych akcesoriów będzie naprawdę dużo, a mniej choćby za szafkę do przedpokoju z podstawowym układem półek i szuflad. Elementy te dobiera się jednak zależnie od potrzeb i przeznaczenia konkretnego mebla.


Zamów szafy narożne, wnękowe i przesuwne na wymiar w dobrych cenach z Szafy Online

W Szafy Online możesz zamówić szafy narożne czy wnękowe na wymiar, w tym popularne obecnie warianty przesuwne. Oczywiście zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, wynikające też z korzystnych promocji i rabatów. Jednocześnie u nas nie musisz czekać do finalnego projektu, by dowiedzieć się jaki może być koszt zamówienia. Z pomocą intuicyjnego kalkulatora na naszej stronie, samemu zaplanujesz szafę i dowiesz się ile będzie kosztować.


Atrakcyjne ceny i samodzielna kalkulacja

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która gwarantuje najwyższą jakość materiałów i samego wykonania, przy najlepszych cenach w stolicy. Wynikają one z niższych marż, jak i atrakcyjnych upustów, które oferujemy do składanych u nas zamówień. Co bardzo ważne korzystając z naszych usług możesz na wstępie skorzystać z programu do wyceny samodzielnej. Kreator jest dostępny na stronie internetowej, więc możesz zabrać się za projektowanie w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, mając do dyspozycji komputer, telefon bądź tablet. W kilku prostych i intuicyjnych etapach zaprojektujesz swoją szafę i dowiesz się od razu jaka będzie orientacyjna cena takiego projektu. Rozpatrując decyzję o zamówieniu szafy na wymiar w Warszawie, trzeba się przygotować na to, iż takiego mebla nie wybiera się z ogólnie przygotowanego cennika. Każdy projekt jest indywidualny, a końcowy koszt uzależniony od decyzji podejmowanych przy jego planowaniu, w tym wymiarów, układu czy zastosowanych materiałów. Z Szafy Online możesz jednak dokonać wstępnej wyceny samodzielnie, zatem od razu uzyskasz zarys tego z jaką inwestycją trzeba się liczyć przy oczekiwanej szafie. Zachęcamy zatem do wybrania naszej oferty!

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.