Szafy przesuwne w Warszawie

Szafa przesuwna w WarszawieSzafa przesuwna, którą możemy dla Ciebie stworzyć w Warszawie, pozwoli maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń, szczególnie, gdy jest tworzona na zamówienie. Takie meble cieszą się dużą popularnością ze względu na funkcjonalność, a także efektowny wygląd. Można zdecydować się na opcję z lustrem lub bez. W praktyce to wyposażenie optymalne do różnych rejonów domów i mieszkań. Jeżeli chcesz wybrać taką szafę przygotowaną na wymiar, z dobrych materiałów, a przy tym w korzystnej cenie, to zachęcamy do wybrania naszej oferty.


Spis treści
W atrakcyjnej cenie
Funkcjonalne rozwiązanie
O czym pamiętać, projektując taki mebel?
Gdzie jeszcze się sprawdzi?
Wybierać opcję z lustrem czy bez?
Korzyści takiego wariantu
Kiedy nie będzie to najlepszy pomysł?


Szafa przesuwna na wymiar w Warszawie w atrakcyjnej cenie? Wybierz naszą ofertę i skorzystaj z kalkulatora do samodzielnej wyceny

Decydując się na szafę przesuwną na wymiar w Warszawie, musisz mieć świadomość, że cena będzie uzależniona od konkretnego projektu. W naszym sklepie możesz skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który pozwoli oszacować koszt takiego mebla. Samemu decydujesz o wymiarach wyposażenia, konfiguracji wnętrza czy szczegółach wykończeniowych. Dzięki temu zamówisz szafę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i wymagań.


Indywidualne projekty

Korzystając z naszej oferty możesz zamówić indywidualnie zaprojektowaną szafę tego typu. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, dostarczając mieszkańcom stolicy i okolic meble doskonale skrojone pod konkretne wnętrza oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jednocześnie możesz liczyć na korzystne ceny, wraz ze specjalnymi rabatami, a przy podawanym przez nas koszcie od razu uwzględniony jest również profesjonalny montaż.


U nas dokonasz samodzielnej wyceny

W praktyce nie sposób określić jednoznacznie ceny takich mebli na zamówienie, gdyż do uwzględnienia jest wiele czynników. Tym bazowym będą wymiary, lecz reszta zależy też oczywiście od tego jaką masz wizję wnętrza szafy i jakiej jakości materiały wybierzesz. Korzystając z naszej oferty nie musisz się jednak obawiać tego, że będziesz musiał długo czekać na zorientowanie się o jakim koszcie mowa. Udostępniamy specjalny program do wyceny samodzielnej. Korzystając z kreatora określasz nie tylko wielkość szafy, ale i jej układ oraz detale dotyczące wykończenia, a na podstawie projektu kalkulator oszacuje cenę, od razu podając także proponowany rabat. To bardzo wygodne i przydatne narzędzie, zwłaszcza, że możesz z niego skorzystać w zasadzie z dowolnego urządzenia - od telefonu, po laptop.


Funkcjonalne szafy przesuwne na wymiar do przedpokoju. W jakich jeszcze pomieszczeniach się sprawdzą?

Popularnym wyborem są szafy przesuwne na wymiar do przedpokoju. To zwykle rejon, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca, więc taki funkcjonalny mebel doskonale się tam sprawdzi. To oczywiście nie jedyne pomieszczenie, w kontekście którego warto pomyśleć nad takim wyposażeniem. Może to być ciekawy pomysł w przypadku salonu, a już na pewno z myślą o garderobach, sypialniach czy pokojach dziecięcych.


O co zadbać przy projektowaniu tego mebla do takiego pokoju?

Oczywiście nie powinno zabraknąć wieszaków na odzienia wierzchnie, jak i półek na buty czy wszelkie dodatki. Taki mebel w tym rejonie domu czy mieszkania, pełni jednak zwykle funkcję nie tylko miejsca do przechowywania ubrań, ale i staje się swego rodzaju domowym składzikiem. Z powodzeniem można tam zatem wyznaczyć miejsce na sprzęty i akcesoria codziennego użytku. Dobrym pomysłem będzie zaplanowanie miejsca na odkurzacz, deskę do prasowania i żelazko czy jakiekolwiek inne wyposażenie, które zawsze powinno być pod ręką, lecz lepiej, jeżeli nie znajduje się bezpośrednio na widoku.


W jakich innych pomieszczeniach się sprawdzą?

To rozwiązanie optymalne w zasadzie do każdego pokoju, w którym chcesz zaplanować pojemny mebel, który nie zajmie przesadnie dużo miejsca. System przesuwnych drzwi sprawia, że nie trzeba uwzględniać dodatkowej przestrzeni na otwierane skrzydła i nie musisz się obawiać blokowania ciągów komunikacyjnych czy braku komfortu w poruszaniu się po samym pomieszczeniu. Można z nich skorzystać choćby w większych łazienkach. To także coraz popularniejszy wybór w kontekście salonów, gdzie może to być alternatywa dla meblościanki. Decydując się na mebel na wymiar, możesz dowolnie planować rozmieszczenie półek, szuflad czy wieszaków, w związku z czym szafa może być dopasowana do przechowywania naprawdę różnych rzeczy. Oczywiście najczęściej umieszcza się je w najbardziej prywatnych pomieszczeniach, a więc sypialniach i pokojach dziecięcych - będą też odpowiednie do pokoi pełniących rolę garderoby.

 Szafa przesuwna w przedpokoju

Wybrać szafę przesuwną na wymiar z lustrem czy bez?

Szafy przesuwne na wymiar z lustrem mają wiele zalet. Jeszcze bardziej zwiększa to funkcjonalność mebla, a przy tym można w prosty sposób zyskać efekt optycznego powiększenia pokoju. W niektórych przypadkach warto się jednak zastanowić czy będzie to najlepsze rozwiązanie. Taki dodatek może nie być potrzebny w pokojach, w których zwierciadło będzie narażone na częste zabrudzenia czy mogłoby zostać zbite. Zwykle nie będzie to także dobry pomysł, gdy mowa o pomieszczeniu, w którym spędza się bardzo dużo czasu.


Atuty takiego rozwiązania

Wariant z lustrem na pewno prezentuje się efektownie, a odpowiednio ustawiony powiększa optyczne postrzeganie przestrzeni. Może być zatem świetnym pomysłem w kontekście pomieszczeń o niewielkiej powierzchni, szczególnie, gdy od lustra będą się odbijały wpadające do pokoju promienie słoneczne. Lustro sprawia też, że mebel jest już w pełni wielofunkcyjny i służy nie tylko do przechowywania rzeczy, ale i pozwala skontrolować swój wygląd. Ten aspekt może być ważny choćby w przedpokoju, gdy przed wyjściem możesz ostatni raz zweryfikować czy przygotowana stylizacja jest odpowiednia. Taka opcja jest również preferowana w kontekście szaf do garderoby czy sypialni. Możesz wtedy zrezygnować z dodatkowego lustra na ścianie, oszczędzając tym samym na przestrzeni.


Kiedy lepiej zrezygnować z lustra?

Przy wielu zaletach, można zauważyć pewne mankamenty takiego rozwiązania. Lustro będzie spełniało swoje funkcje i dobrze się prezentowało, jeżeli będzie regularnie czyszczone. Choć stosowane w szafach uchwyty pozwalają ograniczyć dotykanie zwierciadła, to zwykle mimo wszystko trudno w pełni uniknąć ewentualnych zabrudzeń, w tym odbitych na tafli palców. Będzie to szczególnie problematyczne przy mniejszych dzieciach, które instynktownie będą dotykać samego lustra. Warto zatem przemyśleć dobór takiego wariantu przy pokoju dziecięcym, biorąc dodatkowo pod uwagę kwestię bezpieczeństwa, czyli ryzyko, iż maluchy mogą ewentualnie zbić takie zwierciadło przy intensywnej zabawie. Pomieszczeniem, w którym często unika się wybierania modeli z lustrem, jest salon. Zwykle spędza się tam dużo czasu, więc ciągłe, nawet podświadome spoglądanie na różne odbicia w takim zwierciadle będą z czasem uciążliwe. Dodatkowo może to być dekoncentrujące choćby przy oglądaniu telewizji czy czytaniu książek. Szafa bez lustra to też zwykle dobry wybór, gdy we wnętrzu panuje raczej minimalistyczna stylistyka. Szafa przesuwna to funkcjonalny i praktyczny mebel, który pozwala na optymalne wykorzystanie konkretnej przestrzeni. Wybierając modele na zamówienie, masz jednocześnie wpływ na wymiary, jak i sam schemat wnętrza takiego wyposażenia. Dzięki temu możesz skonfigurować szafy do różnych pomieszczeń. Takie meble na terenie Warszawy i okolic, o wysokiej jakości wykonania i w korzystnych cenach, które możesz oszacować samodzielnie z wykorzystaniem specjalnego kalkulatora wyceny, znajdziesz w naszej ofercie!

 

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.