Meble na wymiar

Potrzebujesz mebli na wymiar do domu, biura czy pracowni? Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i urządzaniu wszelkich wnętrz 

mieszkalnych i użytkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo meble na wymiar o różnym standardzie i przeznaczeniu.

Meble na wymiar to rozwiązanie, którego nie znajdziecie w salonach IKEA, Agata Meble, Black Red White czy Bodzio. Jeśli szukając mebli funkcjonalność i estetyka araszafa przesuwna w kolorze białym z lustrem nżacji wnętrza nie mają iść na kompromis, to u nas znajdziecie Państwo rozwiązania na miar swoich oczekiwań.

Realizujemy niebanalne rozwiązania w oparciu o produkcję na zamówienie. Wymiary naszych mebli dostosowujemy do wielkości pomieszczenia. W ofercie mebli na zamówienie realizujemy, m.in.:

  • szafy
  • garderoby
  • pawlacze
  • biblioteki
  • meble gabinetowe i pracownicze - biurka, szafki,
  • komody
  • meblościanki
  • przedpokoje

Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować nasze produkty do upodobań i indywidualnych potrzeb klienta. 

 

 Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie mebli odpowiadających gustom, a także wymiarom jest czasami prawie niemożliwe, dlatego chętnie

 wykonujemy niekonwencjonalne zabudowy.e realizacje uwzględniają oczekiwania klientów, dlatego proponujemy rozwiązania, które pozwolą uniknąć szukania mebli pasujących wymiarami do wnętrz. Zwracamy uwagę na funkcjonalność, ergonomię oraz idealne usytuowanie urządzeń AGD oraz RTV podczas zabudowy.

 Każda sypialnia, salon, biuro, po prostu pomieszczenie są inne dlatego każdy klient jest tym jedynym, a zarazem najważniejszym uczestnikiem procesu projektowania jak i realizacji. Do wszystkich realizacji podchodzimy indywidualnie, w związku z czym możecie liczyć na doradztwo ze strony naszych doświadczonych projektantów, którzy uwzględnią Państwa pomysły, upodobania, a przede wszystkim potrzeby.

Nasi klienci są zadowoleni z mebli, ponieważ są one takie, jak sobie wymarzyli. Nie hołdujemy standardom, dlatego u nas możecie się przekonać, że meble na wymiar to meble wykonane, jak dobrze skrojony garnitur z wysokiej jakości materiału.

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.