Szafy narożne na wymiar w Warszawie

Szafa narożna na wymiar w Warszawie

Szafy narożne na wymiar w Warszawie są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą zyskać pojemne meble, nie zabierając wiele przestrzeni mieszkalnej. Takie wyposażenie pozwala wykorzystać takie rejony pokoju, które trudno byłoby zaaranżować w inny równie funkcjonalny sposób. Przygotowywane na zamówienie nie tylko dopasują się do przestrzeni, ale i potrzeb użytkownika. Ten decyduje również w pełni o stylistyce, dzięki czemu taki mebel będzie się przy okazji niezwykle efektownie prezentował.


Spis treści
Zalety takich mebli
Zaoszczędzenie przestrzeni
Pojemność
Nienaganny wygląd
W jakich miejscach się sprawdzą?
Dlaczego warto postawić na wyposażenie na zamówienie?
Wybierz ofertę Szafy Online


Jakie są atuty szaf narożnych na wymiar?

Szafy narożne na wymiar mają wiele zalet, za które są tak doceniane przez użytkowników. Jednym z ich największych atutów jest fakt, że powalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Umiejscowione w rogu nie ograniczają przestrzeni użytkowej, a choć nie zajmują dużej powierzchni, to są przy tym naprawdę pojemne. Dodatkowo bardzo dobrze się prezentują, zwłaszcza, że przy wersjach robionych na zamówienie, klient ma wpływ na kwestie związane z estetyką. Świetnie sprawdzą się szczególnie w niewymiarowych wnętrzach czy przy ograniczonym metrażu, gdy liczy się każdy wykorzystany centymetr.


Oszczędność miejsca

Szczególnie nie dysponując zbyt dużym metrażem, choćby w kameralnych mieszkaniach, dobór wyposażenia z myślą o oszczędności miejsca jest zawsze niezwykle ważny. Warto wtedy pomyśleć o dobrym zagospodarowaniu wolnego rogu w pomieszczeniu. Zwykle jest to rejon, który dość trudno wykorzystać w funkcjonalny sposób. Ustawienie tam klasycznych mebli, które są profilowane tylko w jedną stronę, nie jest do końca optymalne, gdyż po prostu niewiele się tam zmieści. Z kolei ustawione w poprzek nie będą do końca wykorzystywały dostępnej powierzchni. Warianty narożne są zatem bardzo praktyczne, a ustawione w rogu pokoju są też dość dyskretne i nie blokują przestrzeni przechodniej czy użytkowej.


Duża pojemność

Takie szafy są znane z tego, że mają dużą pojemność, choć wcale nie zabierają wiele miejsca. W praktyce często można tam pomieścić tyle rzeczy, co w dwóch standardowych szafach przyściennych. Świetnie spisują się zatem dla osób, które posiadają dużo rzeczy do przechowywania, a mało miejsca w pokoju. W przypadku niektórych pomieszczeń pozwala to nawet na rezygnację z niektórych innych mebli. Choćby w sypialni po dobraniu pojemnej szafy narożnej, można niejednokrotnie zrezygnować z dodatkowej komody czy regału. Dzięki temu w pomieszczeniu pozostanie więcej wolnej przestrzeni, która może pozostać pusta lub oczywiście może być zagospodarowana w inny sposób.


Efektowny wygląd

Tego typu meble są z natury solidnej konstrukcji, lecz przy projektowaniu ich wyglądu, warto zadbać o uzyskanie efektu pewnej lekkości, zwłaszcza, gdy mowa o niewielkim pomieszczeniu. Mogą w tym pomóc zewnętrzne powierzchnie w jasnym odcieniu czy szklane. Taka narożna szafa sama w sobie prezentuje się dość elegancko i powinna dobrze uzupełnić aranżację, zwłaszcza, że kąty w pokoju zwykle trudno jest dobrze przystroić w inny sposób. Na wygląd na pewno znacząco wpływa rodzaj materiału wybranego do wypełnienia drzwi. Może to być po prostu ładna płyta meblowa, choć popularne jest obecnie szkło lakierowane, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Przy niewielkim metrażu dobrym pomysłem może być lustro, które przy odpowiednim układzie światła, powiększy optyczne postrzeganie przestrzeni.


Gdzie się sprawdzają?

To zdecydowanie doskonały wybór, gdy pomieszczenia mają nietypowy układ czy są w pewien sposób niewymiarowe. Taki mebel można wtedy wstawić tuszując ewentualne niedoskonałości projektowe, nie zabierając miejsca w centralnym rejonie pokoju i oszczędzając tym samym powierzchnię na inne wyposażenie. Ze względu na te aspekty są szczególnie doceniane w niewielkich mieszkaniach, choć oczywiście nic nie stoi również na przeszkodzie, by pojawiły się w obszerniejszych lokalach mieszkalnych, jeżeli taka jest wizja właścicieli. Jeśli chodzi o konkretne części domu czy mieszkania, to na pewno są częstym wyborem do sypialni lub niewielkiej garderoby. Przy odpowiednim projekcie mogą się także sprawdzić w przedpokojach, służąc do odkładania tam wierzchniego ubrania czy butów.

Szafa narożna na zamówienie


Dlaczego, decydując się na szafy narożne, warto wybrać projekty na wymiar?

Myśląc o zakupie szaf narożnych, na pewno najlepiej jest wybrać projekty przygotowywane na wymiar. W odróżnieniu od gotowego wyposażenia sklepowego, można wtedy w pełni wykorzystać powierzchnię dostępną w konkretnym pokoju. Samodzielnie decydujesz też o układzie wnętrza takiego mebla. Dzięki temu możesz zrezygnować z nadmiaru szuflad, wybierając choćby drążki na wieszaki lub inne akcesoria do odzieży. Dodatkowo klient decyduje o rodzaju drzwi, zatem może się zdecydować na najpopularniejszy obecnie wariant przesuwny.


Pełne wykorzystanie powierzchni

Taka szafa przygotowana na zamówienie, pozwoli maksymalnie wykorzystać pomieszczenie, nawet takie w którym narożnik jest odrobinę nieregularny, gdyż przy projektowaniu mebla można to skorygować. Przede wszystkim masz jednak pełen wpływ na wymiary takiego wyposażenia, więc jego szerokość może być idealnie dopasowana względem innych elementów pokoju. To duży atut względem sklepowych, gotowych odpowiedników. Te są tworzone według parametrów na które najczęściej decydują się klienci, lecz rzadko udaje się znaleźć mebel, który pod względem rozmiaru idealnie wpasuje się w dostępną przestrzeń.


Optymalnie skomponowane wnętrze

Ogromnym atutem wszelkich szaf tworzonych na zamówienie jest wpływ użytkownika na rozplanowanie wnętrza. Nie będzie żadnego problemu, jeżeli potrzebujesz akurat drążka do wieszania ubrań, wbudowanego kosza na bieliznę czy stelaży na buty. Rzecz jasna możesz postawić także na bazowe półki czy szuflady. Samemu komponując układ wnętrza, możesz jednak w pełni dopasować go do konkretnych potrzeb, dzięki czemu potem każdy rejon szafy będzie wykorzystany i unikniesz posiadania w niej zbędnych elementów.


Wybierz wariant z drzwiami przesuwnymi

Przy projektowaniu masz wpływ na wybór klasycznych drzwi uchylnych lub wariantów przesuwnych. Te drugie są nowocześniejsze i obecnie wyraźnie popularniejsze. po pierwsze dobrze się prezentują, a po drugie są po prostu praktyczne. Dzięki temu nie potrzeba dodatkowej wolnej przestrzeni przed samą szafą, co dopasowuje się do koncepcji oszczędzania miejsca. Oczywiście jeżeli preferujesz jednak tradycyjne, uchylne drzwi, to możesz zdecydować się i na taki wariant.


Skorzystaj z oferty Szafy Online i zamów szafy narożne na wymiar w Warszawie w najlepszych cenach

Wybierając nasze usługi możesz zamówić szafy narożne na wymiar w najlepszych cenach w Warszawie. Oferujemy różne rozwiązania, które łączy jednak wysoka jakość materiałów i finalny efekt w postaci funkcjonalnego mebla, który świetnie dopasuje się do dostępnej przestrzeni i będzie spełniał wszelkie oczekiwania. Dzięki niskim marżom i atrakcyjnym promocjom, możesz jednocześnie liczyć na to, że końcowy koszt projektu zaskoczy Cię, ale jedynie w pozytywny sposób. Na naszej stronie znajdziesz również program do wyceny samodzielnej, z którego możesz skorzystać w każdej chwili z pomocą laptopa, telefonu czy innego urządzenia z połączeniem internetowym. To sposób na szybkie i proste zaprojektowanie mebla, z natychmiastową informacją o orientacyjnej cenie. Zachęcamy zatem do wybrania oferty Szafy Online!

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.