Szafa na wymiar z lustrem

Szafa na wymiar z lustrem

Szafa na wymiar z lustrem, które wykonujemy w Warszawie, to chętnie zamawiany mebel. Jest on doceniany za względy estetyczne oraz oczywiście praktyczne. Może być wykonany w klasycznej wersji z drzwiami uchylnymi, choć obecnie większość osób preferuje jednak wariant przesuwny. Takie wyposażenie pasuje do różnych rejonów domu czy mieszkania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a z wykorzystaniem dostępnego na naszej stronie kalkulatora, możesz się od razu dowiedzieć jaki będzie przybliżony koszt szafy.

Spis treści
Gdzie sprawdzą się takie modele?
Duża popularność opcji z drzwiami przesuwnymi
Czemu jest to tak doceniany wariant?
Wersje z drzwiami uchylnymi
Zamów takie meble z Szafy Online
Nasza oferta
Opcja wyceny


Gdzie wykorzystać szafy na wymiar z lustrem?

Szafy na wymiar z lustrem na pewno kojarzą się z sypialniami, gdzie można zrezygnować wtedy ze wstawiania do pokoju oddzielnego zwierciadła. Świetnie nadają się też choćby do przedpokojów, gdyż można wtedy przeglądać się przed wyjściem z domu, a przy okazji lustrzana tafla powiększy optycznie ten niewielki zwykle obszar. Takie wyposażenie z powodzeniem można wykorzystać i w innych pomieszczeniach mieszkalnych. Przy odpowiednim ustawieniu takiego mebla, wnętrze może być rozjaśnione i będzie się wydawało głębsze niż jest w rzeczywistości. Taki wybór warto jednak przemyśleć, gdy w domu znajdują się małe dzieci czy zwierzęta. W grę wchodzą wtedy kwestie bezpieczeństwa oraz trudności z utrzymaniem takiego lustra w czystości.


W których pokojach będzie to dobry wybór?

Takie meble pasują w zasadzie do każdego pomieszczenia w domu, choć największe zastosowanie znajdują rzecz jasna w tych rejonach, w których domownicy przeglądają się od stóp do głów. Z oczywistych względów pasują zatem do sypialni czy ewentualnie oddzielnej garderoby. Większość osób przygotowuje tam swoje codzienne stylizacje, więc od razu chce mieć podgląd na to jak się prezentuje. Nie musisz wtedy kupować oddzielnego lustra stojącego czy wiszącego, zatem zaoszczędzisz miejsce w pokoju czy na ścianie. Będzie to też bardzo praktyczny wybór do przedpokoju. Można wtedy skontrolować swój wygląd przed wyjściem na miasto, co będzie tym bardziej pożądane w okresie jesiennym i zimowym, gdy właśnie w tym rejonie mieszkalnym zakłada się jeszcze odzienie wierzchnie. Intrygującą opcją jest postawienie na taki mebel w łazience, choć zwykle można sobie na to pozwolić raczej w większych pomieszczeniach tego typu, gdyż przy niewielkim metrażu efekt mógłby być nieco przytłaczający. W łazienkach na poddaszu można w ten sposób zaaranżować obszar pod skosem. Wnętrze takiego mebla można wykorzystać do trzymania tam produktów higienicznych, ręczników czy nawet innych akcesoriów do utrzymywania porządku w domu.


Jak wpływa to na wnętrze?

Jedną z najbardziej docenianych zalet jest to, że lustra powiększają optycznie przestrzeń. Odbijając światło, rozpromieniają one wnętrze i dodają mu głębi. Ten aspekt zauważysz szczególnie w przedpokoju, który zwykle jest raczej kameralny i wąski. W miarę możliwości warto ustawiać taką szafę naprzeciw okien, gdyż da to najlepszy efekt. Z tego względu część osób decyduje się na taki mebel w salonie, szczególnie gdy pokój dzienny jest raczej ciemny i niezbyt duży.


Kiedy lepiej zrezygnować z lustra?

Choć lustra pełnią funkcje praktyczne i dobrze się prezentują, to będzie tak tylko w przypadku, gdy tafla będzie czysta. Ewentualne zabrudzenia i smugi są mocno widoczne, dlatego nisko położone zwierciadło może być nieco problematyczne, gdy masz w domu zwierzaka. Przy szafie z lustrem w przedpokoju, trzeba się wtedy liczyć z tym, iż pies może zabrudzić taką powierzchnię łapami. Dodatkowo zwykle nie jest to najlepsze rozwiązanie z myślą o pokoju dziecięcym. Pomijając kwestie zabrudzeń, dochodzą do tego wtedy aspekty związane z bezpieczeństwem. Lepiej zrezygnować z tego zatem w pomieszczeniu dla małych dzieci, choć już w pokoju nastolatka, może być naprawdę dobry pomysł.


Szafy przesuwne na wymiar z lustrem cieszą się dużą popularnością

Aktualnie najczęstszym wyborem są szafy przesuwne na wymiar z lustrem. Taki wariant pozwala na oszczędność przestrzeni i prezentuje się nowocześnie oraz stylowo. Wciąż nie brakuje też jednak entuzjastów klasycznego rozwiązania z drzwiami uchylnymi. Taka opcja także jest dostępna i sprawdzi się dla zwolenników tradycji oraz prostoty. Taką wersję często wybiera się przy wąskiej zabudowie, choć trzeba wtedy pamiętać o zachowaniu kawałka wolnej powierzchni przed szafą.


Dlaczego jest to tak cenione rozwiązanie?

Drzwi przesuwne są obecnie bardzo popularnym i częściej spotykanym wariantem niż opcje uchylne. Przede wszystkim pozwala to zaoszczędzić miejsce. Nie musisz się martwić ustawianiem w pobliżu innych elementów wyposażenia, w obawie, iż drzwi nie będą się w pełni otwierać. Dla wielu osób taki wariant jest też po prostu wygodniejszy w obsłudze. Najbardziej docenisz to natomiast w wąskich wnętrzach i przy małym metrażu.


Lustra dostępne także w wariancie uchylnym

Klasyczne drzwi uchylne w dalszym ciągu mają swoich zwolenników i szafa z lustrem również może takie posiadać. Wykorzystuje się je choćby w przypadku zabudowy o niewielkiej szerokości, gdy szafa ma tylko jednoczęściowe drzwi. Oczywiście konieczne jest wtedy pozostawienie kawałka wolnej przestrzeni przed samym meblem, żeby umożliwić pełne i bezproblemowe uchylenie drzwiczek.

Szafa z lustrem w Warszawie


Szafy na wymiar z lustrem w Warszawie kupisz z Szafy Online

Szafy Online oferuje szafy na wymiar z lustrem w Warszawie i okolicach stolicy. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, która zapewnia wysokiej jakości wyposażenie, dopasowane idealnie pod kątem Twoich potrzeb. Projektując taki mebel możesz wybrać czy lustro ma się znajdować na całym froncie czy tylko wybranym fragmencie. Korzystając z naszego kalkulatora, od razu dowiesz się jaka jest szacowana wycena konkretnego projektu.


Nasza oferta

Realizujemy zlecenia na terenie całej Warszawy oraz jej okolic. Możesz u nas zamówić różne warianty szaf, w tym oczywiście modele z wypełnieniem drzwi z lustrem. Meble są tworzone na zamówienie, więc masz bezpośredni wpływ na układ wnętrza oraz estetykę zewnętrzną. Dzięki temu dobierzesz wyposażenie spełniające Twoje oczekiwania praktyczne oraz wizualne. W szerokich szafach lustro może być umieszczone na całej powierzchni frontu lub tylko w jednym czy dwóch segmentach.


Samodzielna wycena

Oferujemy bardzo korzystne ceny, doliczając również do zamówień atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do skorzystania przy tym z naszego programu do samodzielnej wyceny. Jest on dostępny nie tylko na komputerze, ale i na urządzeniach mobilnych, więc możesz przygotować projekt w zasadzie w dowolnym miejscu, korzystając z telefonu. Po ustawieniu wszystkich parametrów otrzymasz od razu informację jaki będzie orientacyjny koszt takiej szafy. Mieszkańcy Warszawy zdecydowanie doceniają możliwości jakie dają szafy na wymiar z lustrem. Można je doskonale dopasować do konkretnych powierzchni, a wybierając drzwi przesuwne, zaoszczędzisz jeszcze przy okazji parę metrów kwadratowych, co może się okazać nieodzowne w mniejszych mieszkaniach. Jeżeli interesują Cię takie meble, to skorzystaj z naszej oferty.

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.