Meble na wymiar w Warszawie. Zgodne z Twoim projektem

Meble na wymiar w Warszawie

Meble na wymiar w Warszawie cieszą się coraz większym uznaniem. Korzystając z nich, można zdecydowanie lepiej wykorzystać powierzchnię danego pomieszczenia, niż korzystając z gotowego wyposażenia, które można kupić w sieciowych sklepach. Z powodzeniem zaaranżujesz wtedy nawet wnęki czy obszary pod skosem. To rozwiązanie nie tylko do przestrzeni mieszkalnych, ale i użytkowych, w tym biur oraz gabinetów pracowniczych. Jeżeli poszukujesz takiej oferty na terenie stolicy, to wybierz naszą firmę!


Spis treści
Aranżacja dowolnej przestrzeni
Kwestia ceny
Optymalne rozwiązanie do przestrzeni mieszkalnych i użytkowych
Wyposażenie miejsc pracowniczych
Do miejsca zamieszkania
Oferujemy meble na terenie całej stolicy


Meble na wymiar pozwolą zagospodarować każdą przestrzeń. Czy można je kupić tanio w Warszawie?

Meble na wymiar w Warszawie cieszą się rosnącą popularnością, gdyż nabywcy doceniają fakt, iż coś jest idealnie dopasowane do projektowanej przestrzeni. To przeciwieństwo kupowania gotowego wyposażenia, gdy zwykle resztę aranżacji trzeba wtedy dobierać pod tym kątem, by zagospodarować całość funkcjonalnie i estetycznie. Decydując się na wersje na zamówienie można nawet zaplanować zabudowę pod sam sufit czy w problematycznych miejscach. Ceny będą zwykle trochę wyższe niż tańszych odpowiedników sklepowych, natomiast płaci się za jakość. Takie meble posłużą również zdecydowanie dłużej.


Wymiary dopasowane do wnętrz

Głównym atutem jest oczywiście to, że w takim przypadku to meble są dostosowywane do wymiarów pomieszczenia. Pozwala to stworzyć spójną i świetnie dopasowaną koncepcję. Wybierając produkty typowo sklepowe będzie to o wiele bardziej problematyczne. Często kończy się to zakupem jakiegoś elementu, który sprawia, że potem pod jego kątem trzeba dobierać całą aranżację reszty pokoju, żeby dobrze to wyglądało i było funkcjonalne. Decydując się na meble na zamówienie, wszystko odbywa się zgoła inaczej. To wyposażenie będzie wybierane zgodnie z wizją aranżacyjną, a nie na odwrót.


Możliwość wykorzystania przestrzeni do samego sufitu

Zmorą wielu projektantów wnętrz, jak i samych użytkowników, są luki pozostające między szczytem mebli, a sufitem. Prezentuje się to mało korzystnie, a przede wszystkim jest bardzo niepraktyczne. Pomijając fakt marnowania przestrzeni, w takich rejonach gromadzi się jedynie kurz, a sprzątanie takich okolic nie należy do przyjemnych zajęć. Kupienie gotowego mebla, który będzie idealny pod względem wysokości, graniczy jednak z cudem. Wybierając wyposażenie tworzone na wymiar, można zaprojektować szafę czy inną zabudowę, która będzie wymierzona dokładnie na pełnej wysokości pokoju. W pełni wykorzystujesz wtedy potencjał jaki daje konkretna ściana, a do tego wszystko prezentuje się po prostu efektownie. Dużo osób chętnie korzysta również z takich rozwiązań jak wiszące szafki podsufitowe i pawlacze.


Zaaranżuj nietypowe i problematyczne części pomieszczeń

W budownictwie zwykle rzadko udaje się zaprojektować budynek, który będzie pozbawiony wnęk, skosów czy innych okolic o mniej typowym układzie. To całkowicie naturalne i nie oznacza wcale, iż te rejony nie mogą zostać wykorzystane w praktyczny sposób. Wiele możliwości dadzą tu właśnie meble robione na zamówienie. Szafy narożne czy wnękowe mogą być bardzo pojemne i zagospodarujesz nimi spore powierzchnie, które w przeciwnym razie mogłyby pozostać puste. Z powodzeniem można też zaprojektować takie, które będą dopasowane do skosu, dzięki czemu zaaranżujesz poddasze czy choćby obszar pod schodami.


Aspekty cenowe

Oferty większych sklepów przyciągają niskimi cenami, za którymi często idzie jednak rzecz jasna gorsza jakość. Dodatkowo są to produkty masowe, a więc niespersonalizowane. Warianty tworzone na zamówienie wymagają więcej pracy, z czym wiąże się nieco większy koszt, lecz jest on w pewien sposób niwelowany poprzez niższą marżę. Mebel będzie doskonale dopasowany do wnętrza, a przy tym w pełni funkcjonalny w zakresie określonych przez Ciebie potrzeb. Masz również wpływ na układ wyposażenia czy zastosowane w nim materiały, które będą zdecydowanie lepsze. To przekłada się z kolei na dłuższą żywotność takich rzeczy.


Meble pokojowe do wnętrz mieszkalnych i meble biurowe do przestrzeni użytkowych na wymiar w Warszawie

Obecnie możesz się zdecydować zarówno na meble pokojowe, jak i biurowe na wymiar w Warszawie. To dobre rozwiązanie w kontekście różnych pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Coraz częściej można jednak spotkać takie wyposażenie choćby w biurach czy pracowniach. Szafki na zamówienie mogą pomóc w zaprowadzeniu w takich miejscach porządku, a specjalnie zaprojektowane biurka zagwarantują wyjątkowy komfort.


Zamów wyposażenie do biura czy pracowni

Takie meble zamawia się nie tylko do przestrzeni mieszkalnej. W Warszawie nie brakuje przede wszystkim biur, ale i prywatnych pracowni. Wybierając wyposażenie do takich miejsc warto myśleć o ergonomii i samym stylu. W naszym sklepie możesz zamówić meble gabinetowe i pracownicze, w tym choćby biurka czy szafki. Spora część biur coraz chętniej patrzy też na szafy przesuwne, które mogą zastąpić klasyczne półki i regały do przechowywania dokumentów lub sprzętu biurowego.


Efektowne i funkcjonalne rozwiązania do domów oraz mieszkań

Z pewnością warto się na to zdecydować w mieszkaniach i domach. To rozwiązanie optymalne pod kątem różnych pomieszczeń. Efektowne szafy czy komody pomogą w stworzeniu pięknej sypialni. Możesz zdecydować się na specjalnie zaprojektowane garderoby, a do salonu wstawić funkcjonalne i dobrze wymierzone biblioteczki czy meblościanki. Oferujemy również wykonanie pawlaczy czy mebli do przedpokojów. Zachowujemy przy tym dużą elastyczność, więc z pewnością zamówisz u nas mebel zgodny z Twoją wizją i oczekiwaniami.

Półki na wymiar


Meble na wymiar na Targówku, Białołęce, Bemowie, Ursusie, a może Bielanach? Realizujemy zlecenia na terenie całej Warszawy

Nasza firma oferuje meble na wymiar na terenie całej Warszawy, więc możesz je zamówić na Targówek, Białołękę, Bemowo, Ursus, Bielany, jak i do innych dzielnic stolicy. Przyjmujemy także zlecenia realizowane w niedalekiej okolicy samego miasta. Wybierając naszą ofertę stawiasz na wysokiej jakości wyposażenie, którego wykonanie poparte jest 25-letnim doświadczeniem. Do poszczególnych zleceń podchodzimy indywidualnie, więc zawsze możesz mieć pewność, iż uwzględnimy wszystkie pomysły oraz potrzeby.


Dostępność naszej oferty

Realizujemy zlecenia na terenie całej Warszawy, jak i okolic stolicy. Gwarantujemy przy tym naprawdę korzystne ceny, do których doliczamy atrakcyjne promocje i rabaty. Realizacje wykonywane są w szybkich terminach, a oczywiście zamówione zabudowy zostaną też zamontowane w profesjonalny i fachowy sposób, więc nie musisz się martwić żadnym własnoręcznym skręcaniem czy dopasowywaniem mebli.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Funkcjonujemy na rynku już bardzo długo, cały czas opierając nasze działania na pasji, której nie uświadczysz w kontekście masowo produkowanych mebli, które można kupić w popularnych sklepach. Stawiamy na wysoką jakość, dzięki której takim wyposażeniem możesz się cieszyć przez wiele lat. Realizujemy zamówienia dotyczące zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych mebli. Gwarantujemy fachowe doradztwo ze strony projektantów. Odnajdziesz u nas także specjalny program do samodzielnej wyceny, który bardzo przydaje się projektantom wnętrz, osobom z branży wykończeniowej, ale i prywatnym nabywcom. Możesz w prosty i szybki sposób sprawdzić jaka będzie cena projektowanej szafy, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. Skorzystaj z tej opcji w dowolnym czasie i każdym miejscu, korzystając z telefonu czy komputera. W segmencie mebli, te wykonywane na wymiar charakteryzują się zdecydowanie najlepszą jakością i świetnym dopasowaniem do konkretnych przestrzeni. To komfort, na który nie możesz liczyć wybierając tańsze odpowiedniki ze sklepów. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty i zamówienia takiego wyposażenia na terenie całej Warszawy i okolic!

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.