Szafy wnękowe na wymiar w Warszawie

Szafa wnękowa na wymiar w WarszawieSzafy wnękowe na wymiar w Warszawie ma do zaoferowania firma Szafy Online. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, zapewniając wyroby wysokiej jakości i w pełni dopasowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu na pewno będziesz z nich zadowolony. Jest to rozwiązanie gwarantujące wykorzystanie takiej przestrzeni w pomieszczeniu, przy jednoczesnym podniesieniu walorów estetycznych pokoju. Przed realizacją możesz w pełni określić, jak ma być zaprojektowana szafa i jak będzie się prezentowała.

Spis treści
Jakie są zalety takich mebli?
Dopasowanie do przestrzeni
Pojemność
Bezpieczeństwo
Dowolność aranżacyjna
Zamów takie meble z Szafy Online

 

Zalety szaf wnękowych na wymiar w Warszawie

Decydując się na szafy wnękowe na wymiar w Warszawie, możesz w pełni wykorzystać potencjał, jaki daje określona powierzchnia danego pomieszczenia. Dotyczy to także pokoi o niestandardowym układzie, które z pozoru trudno jest zaaranżować w sposób funkcjonalny. Pozwala to estetycznie i praktycznie zabudować wnękę, która w przeciwnym razie mogłaby pozostać nawet nieużywana. Sama konstrukcja tych mebli gwarantuje ich dużą pojemność i walory związane z bezpieczeństwem takiego elementu wyposażenia. Niezwykle istotny jest też fakt realizacji takich produktów na zamówienie, dzięki czemu masz wpływ nie tylko na stylistykę szafy, ale i dobór materiałów czy sam układ wnętrza mebla.

 

Dopasowanie do określonej przestrzeni

Szafy wnękowe, które są przygotowywane na wymiar, można dopasować indywidualnie do konkretnej przestrzeni. To atut, którego próżno szukać w kontekście zwykłych mebli, które znajdziesz w sieciowym sklepie. Jest to szczególnie ważne w przypadku wnęki w domu czy mieszkaniu. Taki element wnętrza często przysparza kłopot aranżacyjny, gdyż nie do końca wiadomo jak wykorzystać powierzchnię. Wybierając mebel na wymiar, kształt czy układ takiego miejsca nie jest ważny, gdyż szafa może być wykonana tak, żeby bez problemu zmieściła się w taki rejon i to z wykorzystaniem właściwie każdego centymetra. Poza maksymalnym wykorzystaniem powierzchni mieszkalnej, pomaga to także w estetycznym zabudowaniu wnęki, która w przeciwnym razie mogłaby być nieużywana.

 

Duża pojemność

Warto zwrócić uwagę na aspekty funkcjonalne związane z pojemnością takich mebli. Oczywiście wynika to już z samego ich układu, a więc pełnego wykorzystania dostępnej wnęki. W przeciwieństwie do tradycyjnych szaf te wnękowe mogą być pozbawione bocznych ścianek, płyt podłogowych czy tylnych. To wpływa na zwiększenie samej powierzchni użytkowej, a co za tym idzie pojemności mebla. Dobrze zaprojektowana szafa tego typu może pomieścić naprawdę wiele rzeczy. Można z niej korzystać do przechowywania ubrań na różne sezony, ale nie tylko - może służyć do trzymania tam butów, dodatków czy nawet innych przedmiotów, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zamawiając taki mebel, masz wpływ na układ półek, ale możesz uwzględnić we wnętrzu również inne elementy, takie jak pantografy czy stelaże na buty. Planując taką szafę, możesz zatem stworzyć sobie dużo miejsca do przechowywania różnego rodzaju garderoby.

 

Bezpieczeństwo

Nieco mniej oczywistym, a ważnym aspektem jest samo bezpieczeństwo i komfort użytkowania takiego mebla. Umieszczony we wnęce eliminuje problem wystających elementów, o które można zahaczać i boleśnie uderzać, co czasem może być naprawdę uciążliwe, w szczególności w przypadku poruszania się w ciemności po sypialni. Dodatkowo w takich szafach można wybrać drzwi przesuwne, które mogą skutecznie chronić dzieci przed ewentualnymi niebezpieczeństwami.

 

Spore możliwości aranżacyjne

Dużym atutem takich mebli jest to, że masz wpływ na ich ostateczny wygląd. Podczas gdy ustalenie samego układu półek czy wnętrza szafy znajduje odzwierciedlenie w funkcjonalności mebla, dla aranżacji całego pomieszczenia ważny jest wygląd zewnętrzny wyposażenia. Przy szafach na wymiar będziesz miał wpływ również na rodzaj montowanych drzwi czy wykorzystane materiały. Możesz przy tym sięgnąć po elementy szklane czy lustra, które znacząco podniosą walory estetyczne umeblowania i mogą pomóc w optycznym powiększeniu niewielkiego pokoju. Oczywiście masz też wpływ na samą kolorystykę. Tym samym szafę możesz dopasować nie tylko do samej wnęki, ale cały mebel może być spójny z pozostałymi elementami w pomieszczeniu pod kątem stylistycznym.

 

Szafy wnękowe na wymiar w Warszawie w Szafy Online

Jeżeli poszukujesz szaf wnękowych na wymiar w Warszawie, polecamy skorzystanie z oferty Szafy Online. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, gwarantując doskonałą jakość w przystępnych cenach. Zachowujemy przy tym znaczną elastyczność, więc możesz zaprojektować mebel całkowicie indywidualny, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy również wyjątkowy program, samodzielnej, automatycznej wyceny. Możesz jej zatem dokonać błyskawicznie i w zasadzie w dowolnym miejscu.

Skośna szafa wnękowa

Meble tego typu w naszej ofercie

Szafy Online to firma z 25-letnim doświadczeniem. Wykonaliśmy już wiele zleceń, dbając przede wszystkim o jakość produktów i całej usługi, łącznie z pomocą projektantów i fachowym montażem. Możesz zamówić u nas szafę wnękową, która pozwoli optymalnie wykorzystać ten rejon pomieszczenia. Sprawdza się to w praktyce w różnych pokojach, nie tylko takich jak sypialnie, ale też choćby w przedpokojach. Przy współpracy z projektantem możesz stworzyć mebel dopasowany niczym garnitur na miarę, decydując o wykorzystanych materiałach i kolorystyce, z możliwością skorzystania także z powierzchni szklanych czy luster, bardzo popularnych obecnie w kontekście szaf. Całość może być przygotowana pod konkretny rozmiar, co pozwoli zagospodarować wnęki o różnych kształtach i wymiarach. Przed podjęciem decyzji możesz spokojnie przemyśleć to jakie masz plany względem wykorzystania takiej szafy, gdyż na etapie projektowania masz wpływ choćby na liczbę półek, szuflad, pantografów czy innych elementów. Zależnie od potrzeb pozwala to przygotować projekt mebla o wielu zastosowaniach lub dostosowanego choćby w szczególności do określonych rodzajów odzieży, z której najczęściej korzystasz.

 

Dokonaj wyceny szybko i wygodnie

Korzystając z naszych usług możesz samodzielnie dokonać wyceny, kiedy i gdzie chcesz. Jest to możliwe dzięki specjalnemu programowi do samodzielnej wyceny, którą możesz wykonać na laptopie, ale nie tylko, gdyż kalkulator jest dostępny również na urządzeniach mobilnych. W praktyce cenę możesz zatem sprawdzić w dowolnym miejscu, choćby korzystając z telefonu. Całość przebiega szybko i intuicyjnie - po określeniu parametrów już po chwili otrzymasz informację o orientacyjnej cenie szafy. Zachęcamy także do dogodnego kontaktu mailowego, a z prośbą o taką wycenę możesz do nas napisać z wykorzystaniem formularza kontaktowego na naszej stronie. Szafy wnękowe są bardzo doceniane. Takie meble wykonuje się na wymiar, co pozwala dopasować je idealnie do możliwości jakie daje konkretne pomieszczenie. Jeżeli chcesz zamówić takie elementy w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Szafy Online. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty z profesjonalną obsługą, a wyceny możesz dokonać samodzielnie i wygodnie z wykorzystaniem naszego kreatora on-line!

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.