Szafy na zamówienie w Warszawie

Szafa na zamówienie w WarszawieSzafy na zamówienie w Warszawie przydadzą się, gdy oczekujesz mebli wysokiej jakości i dopasowanych do indywidualnych preferencji. Oczywiście to także optymalne rozwiązanie w kontekście wnętrz o nietypowych parametrach, kształtach czy z wnękami. Takie warianty są wykonywane na wymiar, więc gwarantują również pełne wykorzystanie wolnej powierzchni. Nasza firma oferuje takie wyposażenie w różnych wariantach, a co ważne w atrakcyjnych cenach i z możliwością dokonania od razu samodzielnej wyceny!

 

Spis treści
Kiedy warto się na to zdecydować?
Oczekiwania dotyczące jakości
Indywidualne preferencje względem projektu
Dopasowanie do mniej typowych pomieszczeń
Wykorzystanie całej wolnej powierzchni
Warianty wnękowe
Dlaczego to opłacalne rozwiązanie?
Różne szafy w ofercie naszej firmy

 

Kiedy warto wybrać szafy na zamówienie w Warszawie?

Szafy na zamówienie w Warszawie to produkty dobrej jakości, które są dopasowane pod kątem indywidualnych preferencji użytkownika. Możesz dzięki temu zadbać o to, żeby wyposażenie odzwierciedlało Twój styl, a przede wszystkim było dostosowane do wymagań i oczekiwań. Często jest to problemem przy gotowych projektach dostępnych od ręki w sklepach. Oczywiście takie meble są wykonywane pod określony wymiar, zatem są najlepszym rozwiązaniem w przypadku wnętrz o nietypowych parametrach lub układzie. Nie mniej istotny jest sam fakt wykorzystania w pełnym zakresie dostępnej przestrzeni - zarówno pod kątem szerokości mebla, jak i jego wysokości.

 

Poszukiwanie wysokiej jakości

Na pewno ważnym aspektem dla wielu osób jest poszukiwanie mebli wysokiej jakości. W sklepach sieciowych są zwykle dostępne produkty masowe, więc kwestie jakościowe nie zawsze stoją na odpowiednim poziomie. Dodatkowo dochodzi kwestia samego montażu. Przy meblach na zamówienie możesz oczekiwać, że zrobi to profesjonalna ekipa fachowców - kupując szafę w sklepie zwykle otrzymujesz ją w częściach, po czym musisz samemu złożyć. To czasochłonne i oczywiście mniej pewne rozwiązanie, więc można oczekiwać, iż mebel dedykowany dla Ciebie będzie zdecydowanie lepszy pod względem wytrzymałości i dłużej posłuży w domu czy mieszkaniu.

 

Indywidualny styl i oczekiwania

Kwestią mocno odróżniającą szafy na zamówienie od takich gotowych, jest to, iż mają one swój indywidualny charakter, który nadaje im przyszły właściciel już na etapie projektowania. W takiej sytuacji masz wpływ nie tylko na kwestie estetyczne, choć to też jest bardzo ważne. Możesz wybrać, czy chcesz klasyczny, czy raczej nowoczesny i decydujesz również o materiałach oraz elementach wykończeniowych. Co istotne w takim wariancie samemu określisz jakie masz oczekiwania względem wnętrza szafy. Jeżeli wiesz, iż potrzebujesz mniej półek, to możesz częściowo z nich zrezygnować, choćby kosztem miejsca na odwieszanie ubrań na wieszakach lub przechowywanie butów. Możliwość takiego spersonalizowania wyposażenia gwarantuje, iż każdy element szafy będzie potem przydatny i zagospodarowany, gdyż całość jest po prostu dopasowana do Twoich potrzeb.

 

Dostosowanie do układu pomieszczenia

Kupowanie mebli jest szczególnie dużym wyzwaniem w przypadku budynków o różnych uwarunkowaniach architektonicznych, a więc ze skosami, wnękami czy innymi mniej typowymi rozwiązaniami. Standardowe szafy rzadko udaje się dopasować do takich przestrzeń i pozostaje wybór mniejszych i mało praktycznych mebli. Warianty na wymiar można dostosować pod względem parametrów w zasadzie do każdej powierzchni. Tym samym wyposażenie będzie się dobrze prezentowało i co najważniejsze będzie funkcjonalne. Pod kątem estetycznym pozwala to często odpowiednio zaaranżować niekoniecznie efektownie wyglądające rejony pomieszczeń, poprawiając ich ogólną wartość wizualną.

 

Pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

Wybierając szafę na zamówienie, która będzie wykonana na wymiar, masz pełną kontrolę nad tym jak dany mebel będzie się prezentował w konkretnej przestrzeni i oczywiście nad maksymalnym wykorzystaniem takiej powierzchni. Zapewne chcąc kupić wyposażenie w sklepie często spotkałeś się z sytuacją, iż wstawiony potem do domu mebel pozostawiałby luki przy suficie czy samych ścianach, których nie da się potem zagospodarować. Takie niedopasowania niekorzystnie się prezentują, a do tego oznaczają też oczywiście marnowanie miejsca. Przy wyposażeniu na zamówienie możesz wykorzystać absolutnie całą powierzchnię, także we wnękach. Będzie to szczególnie ważne w lokalach mieszkalnych o niewielkim metrażu.

Elegancka szafa na wymiar

 

Szafy wnękowe na zamówienie w Warszawie

Warte rozważenia są szafy wnękowe na zamówienie w Warszawie, które oferuje coraz więcej firm. Jest to związane z wieloma zaletami tego rozwiązania, w tym przede wszystkim optymalnym wykorzystaniu tego rejonu pokoju. Takie meble możesz zamówić korzystając z oferty Szafy Online, choć oferujemy oczywiście również inne modele, w tym klasyczne czy narożne. Masz przy tym wpływ na wygląd szafy i jej układ wewnętrzny, który będzie kluczowy pod względem funkcjonalności.

 

Dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

Szafy wnękowe wykonuje się obecnie standardowo na zamówienie, gdyż są one wtedy dostosowane do konkretnej przestrzeni i powierzchni. Sprawdzają się one w szczególności przy niewielkim metrażu, gdy każdy metr kwadratowy lokalu jest ważny, a zagospodarowanie wnęki bez mebli na wymiar, będzie na pewno problematyczne. Odpowiednio przemyślany i zaprojektowany wariant wnękowy będzie naprawdę pojemny - można zdecydować się w końcu na wyeliminowanie bocznych czy tylnych ścianek, co daje dodatkowe miejsce. Popularne są obecnie wersje z drzwiami przesuwnymi, które dodatkowo nie zabierają przestrzeni w samym pokoju, związanej z tradycyjnym otwieraniem skrzydeł. Warto pomyśleć też nad opcją z wypełnieniem z lustrem, co optycznie powiększy wnętrze i jest oczywiście bardzo praktyczne. Decydując się na projekt na zamówienie masz pełną kontrolę nad samym układem półek i innych elementów wewnętrznych, więc dostosujesz taki mebel do swoich potrzeb.

 

Warianty wnękowe oraz inne w ofercie Szafy Online

Nasza firma oferuje szafy wnękowe, ale nie tylko, gdyż mogą to być bardziej klasyczne warianty na wymiar lub choćby opcje narożne, także pozwalające optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Mamy wieloletnie doświadczenie i realizujemy zlecenia zarówno odnośnie mebli w stylu tradycyjnym, jak i tych nowoczesnych. Masz wpływ na sam projekt, wykorzystane materiały, kolorystykę czy wreszcie wybór szafy z wypełnieniem szklanym lub popularnym obecnie wariantem z lustrem. Oczywiście wybierzesz również czy chcesz posiadać w szafie drzwi przesuwne czy jednak uchylne. Jeżeli zastanawiasz się jaki byłby ewentualny koszt takiego mebla, to zachęcamy do skorzystania z naszej automatycznej wyceny. Po określeniu parametrów w kilku prostych krokach, otrzymasz szybko informację o orientacyjnej cenie. Kalkulator jest dostępny dla każdego i w zasadzie w każdym miejscu, poprzez laptopa czy telefon. Myśląc nad zakupem szafy warto rozważyć wybranie wariantów na zamówienie. Są one przygotowywane na wymiar i mogą być dopasowane parametrami do układu samego pomieszczenia. Przede wszystkim możesz dobrać ich wygląd i aspekty funkcjonalne do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z propozycji takich mebli od naszej firmy!

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.