Projektowanie szafy na wymiar online

Projektowanie szafy na wymiar online

 

Projektowanie szafy na wymiar online jest wygodne i komfortowe. Możesz spokojnie zaplanować wymarzony mebel w dowolnej chwili, nie obawiając się żadnej presji, więc podejmowane wybory będą w pełni przemyślane. Aktualne technologie pozwalają przy tym na dokonywanie tego z pomocą wizualizacji, zatem masz pewność czy projekt jest zgodny z oczekiwaniami. Co więcej, na większości portali nie musisz niczego pobierać, gdyż programy są dostępne bezpośrednio na stronach, tak jak w przypadku Szafy Online.

Spis treści
Jakie są korzyści z takiego rozwiązania?
Przejrzysty proces projektowania
Podgląd projektowanych mebli
Skorzystaj z naszego programu do projektowania
Jak przebiega takie działanie?
Wycena


Jakie są plusy projektowania szaf na wymiar online w Warszawie?

Projektowanie szaf na wymiar online w Warszawie jest na pewno korzystne ze względu na swoją szeroką dostępność, gdyż możesz skorzystać z takiej możliwości w zasadzie w dowolnej chwili, posiadając urządzenie z dostępem do sieci. Sporym plusem jest też szybkość procesu. Mając już w głowie wstępny pomysł, projekt możesz wykonać w zasadzie w parę minut. Jednocześnie zajmując się tym na własną rękę nie masz żadnej presji, choćby ze strony sprzedawcy, tak jak ma to czasem miejsce w stacjonarnych sklepach. Unikniesz w ten sposób pochopnych decyzji. Takie narzędzia bardzo przydają się osobom specjalizującymi się w projektowaniu czy wykańczaniu wnętrz, natomiast będą dobrym rozwiązaniem także dla osób prywatnych, które chcą wybrać mebel zgodny ze swoją wizją.


Szybkość i dostępność

Proces takiego projektowania jest zwykle dość szybki, gdyż programy przygotowuje się tak, żeby były mocno intuicyjne i proste w obsłudze. Mając zatem zamysł swojej wymarzonej szafy, możesz ją zaaranżować tak naprawdę w parę minut. Co ważne taki projekt możesz wykonać w zasadzie w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Jest to tym bardziej prawdziwie w przypadku Szafy Online, gdzie program dostępny jest również na urządzeniach mobilnych, zatem wystarczy telefon czy tablet z dostępem do Internetu.


Przemyślane decyzje

Choć taki proces może przebiegać szybko, to oczywiście nie musisz się spieszyć. Możesz zajmować się takim projektowaniem dokładnie tyle czasu ile chcesz, sprawdzając różne opcje, a w razie potrzeby zmieniając swoje decyzje czy cofając się przy ustalaniu kolejnych parametrów, żeby je zmodyfikować. Nie wiąże się to z żadną presją, co daje pełen komfort wyboru i pewność, iż wybierzesz coś zgodnego z wyobrażeniami, a nie zdecydujesz się na coś pod naciskiem sprzedawcy, co zdarza się w sklepach stacjonarnych.


Kto korzysta z takich możliwości?

Takie narzędzia na pewno przydadzą się projektantom wnętrz i osobom pracującym zawodowo w branży wykończeniowej, zwłaszcza, gdy program oferuje jednocześnie opcję wyceny, tak jak w przypadku naszej firmy. Możesz wtedy błyskawicznie zaprojektować coś na podstawie określonych wymagań klienta czy po prostu coś mu zaoferować, znając od razu orientacyjny koszt. Takie programy są też jednak wygodne dla wszystkich nabywców, którzy chcą przygotować dla siebie wymarzoną szafę.

Szafa własnego projektu


Dlaczego nie warto obawiać się korzystania z darmowego programu do projektowania szaf wnękowych online?

Część osób sceptycznie podchodzi do pomysłów takich jak darmowy program do projektowania szaf wnękowych online, obawiając się czy oferowane możliwości będą wystarczające. Szybko można się jednak pozbyć jakichkolwiek obaw, patrząc na technologie, które są obecnie dostępne. Na dobrych stronach nie będziesz musiał niczego pobierać, a cały proces przejdzie sprawnie, z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu na samym portalu. Aktualnie jest to zwykle poparte wizualizacjami, zatem cały czas masz podgląd na opracowywany projekt, więc jest to naprawdę wygodne i korzystne rozwiązanie.


Sprawne przejście przez proces projektowania

Niektórzy wciąż niepewnie podchodzą do takich opcji, wychodząc z założenia, że skoro program jest darmowy, to zapewne działa powoli czy daje niewiele możliwości. Aktualnie absolutnie nie ma jednak takich problemów, gdyż możliwości technologiczne są zdecydowanie większe niż jeszcze kilkanaście lat temu. Sprzedawcom zależy z kolei na udostępnianiu takiej opcji, gdyż zachęca do kolejnych nabywców i zwiększa szanse na kolejne zakupy. Kreatory są zatem dostępne bezpośrednio na stronach, bez konieczności pobierania czegokolwiek i działają naprawdę sprawnie. W praktyce potrzebnych jest więc kilka minut skupienia, a efektem może być projekt spersonalizowanej, doskonałej szafy na wymiar.


Wizualizacje

Ważnym aspektem jest to, że takie projekty online od razu podlegają wizualizacji. Nie musisz zatem bazować na swojej wyobraźni, a czasem wręcz przeciwnie - porównasz sobie to jak zamysł wyglądał w Twojej głowie, z tym jak prezentuje się to naprawdę. Czasem pozwala to na skorygowanie niektórych wstępnych pomysłów, które w praktyce nie prezentują się do końca tak dobrze lub mogą nie być wystarczająco funkcjonalne.


Skorzystaj z naszego programu do projektowania online i zamów szafę na wymiar w Warszawie

Osoby zainteresowane taką opcją zachęcamy do skorzystania z naszego programu do projektowania online i zamówienia szafy na wymiar w Warszawie. W kreatorze określisz parametry mebla, ustalisz jaki będzie układ wnętrza i czy szafa będzie posiadała jakieś elementy boczne lub płytę sufitową bądź podłogową, czy będzie to klasyczny wariant wnękowy z wykorzystaniem samego pomieszczenia. Decydujesz też o wypełnieniach drzwi czy zastosowanym systemie stalowym lub aluminiowym. Masz przy tym podgląd na projektowany mebel, a w trakcie samego procesu widzisz również informację o tym, który elementy są droższe, a które tańsze, zatem kontrolujesz także kwestię wydatków. Co ważne program przeznaczony jest przy tym do wyceny samodzielnej, zatem po wykonaniu projektu, otrzymujesz od razu informację o szacowanej cenie, wraz z uwzględnieniem rabatu.


Jak przebiega takie projektowanie?

Do programu do projektowania i wyceny możesz przejść z poziomu naszej strony głównej, a na początku podajesz szerokość planowanej szafy oraz to jakie mają być drzwi (przesuwne czy uchylne). W kolejnym kroku zadecydujesz o wnętrzu mebla. Masz tam do wyboru różne opcje, z drążkami, półkami czy szufladami. Możesz zaplanować środek szafy tak, żeby dopasować go optymalnie pod kątem rzeczy, które będziesz tam chciał przechowywać. Na kolejnym etapie ustalasz czy mebel będzie miał boki oraz listwy górną i dolną. W modelach wnękowych często się z nich rezygnuje, a granice szafy wyznaczają po prostu ściany samego pomieszczenia. Dalej decydujesz o wypełnieniu drzwi, decydując się na tańszą płytę lub opcje z lustrem czy szkłem lakierowanym. Następnie dostaniesz podgląd podsumowania części wyborów, wraz z ich wpływem na cenę, a więc podpowiedzią, które rozwiązania ją podwyższają, a które mogłyby ją obniżyć. Na koszt wpływa także podejmowany w tym momencie wybór systemu stalowego (tańszego, z 4-letnią gwarancją) lub aluminiowego (gwarancja 7 lat) do drzwi. Na tym kończy się w zasadzie proces projektowania, a w każdej chwili możesz się oczywiście cofnąć do któregoś z poprzednich kroków i dokonać zmian.


Automatyczna wycena

Ogromnym atutem Szafy Online jest fakt, że nasz program służy przy tym do samodzielnej wyceny. Po przejściu wszystkich kroków otrzymujesz zatem informację o szacowanej cenie konkretnego projektu i tym na jaki rabat możesz liczyć w tej sytuacji. Finalnie otrzymujesz zatem pełną cenę, uwzględniającą podatek VAT i montaż. Cały proces jest naprawdę szybki i wygodny, a po paru minutach masz już też świadomość ile będzie kosztowała wymarzona szafa. Obecne technologie dają sprzedawcom szansę na zaprezentowanie klientom narzędzi do komfortowego projektowania szaf na wymiar w pełni online. Taką opcję gwarantuje Szafy Online, gdzie przygotujesz swój projekt w intuicyjnym i prostym kreatorze, a możesz przy tym liczyć na automatyczną wycenę takiego mebla!

Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.