Opinie

Tomasz

Szczerze polecam firmę wszystkim, którzy chcą mieć wykonane meble solidnie, z dbałością o każdy szczegół i w przystępnej cenie, a także tym, którzy potrzebują fachowej rady. Podchodzą do swojej pracy z zaangażowaniem, meble są wykonane w terminie, montaż przebiega sprawnie. Zabudowa poddasza i szafa wnękowa robią furorę wśród rodziny i znajomych. Jeszcze raz polecam!

(doskonale)
Dominik i Basia

Po ponad roku użytkowania zabudowanej szafy, z czystym sumieniem chcemy polecić usługi tej firmy w każdym calu. Szafa jest bardzo ładna, trwała i funkcjonalne. Na etapie projektu otrzymaliśmy kreatywne wsparcie wynikającą z bogatego doświadczenia p.Kingi, które zaprocentowało naszym pełnym zadowoleniem z finalnego efektu. Reasumując w dwóch słowach: GORĄCO POLECAMY !!!

(doskonale)
Milena

Właśnie Jestem po montażu garderoby.
Jestem bardzo zadowolona.
Wszystko zgadza się jak w wczesnym szkicu co do centymetra. Ponadto profesjonalne i estetyczne wykonanie.
Polecam wszystkim tą firmę, nie mogłam trafić lepiej.

(doskonale)
Urszula

Firma naprawdę godna polecenia. Meble w przedpokoju wykonane z najwyższą starannością, dokładnością i rzetelnością. Montaż w umówionym terminie. Wysoka jakość wykonanej usługi, zarówno projekt, meble i montaż. Kontakt na każdym etapie bardzo dobry, projektant posiada umiejętność profesjonalnego podejścia do klienta i służy fachową radą. Szczerze polecam.

(doskonale)
Zakład produkcyjny
ul.Dębowa 14W,
03-053 Warszawa
© Szafy online - All Rights Reserved
Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas

600 710 610

Chcę zadzwonić teraz

Postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania.